Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33

Agata Płacheta – Pedagog, Terapeuta i Diagnosta Integracji Sensorycznej.

Ukończyła  magisterskie studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna. Uprawnienia do terapii i diagnozy Integracji Sensorycznej uzyskała w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „DOM” oraz  Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Warszawie. Obecnie pracuje jako pedagog i terapeuta w przedszkolu. Uczestniczyła w kursie „Integracji Bilateralnej”, której zadaniem jest usprawnienie koordynacji motoryki dużej, kontroli mięśni odpowiedzialnych za motorykę małą, równowagi i kontroli posturalnej u dzieci. 

Z Centrum Integracji Sensorycznej związała się już od początku swojej pracy jako terapeuta i diagnosta SI, pod czujnym okiem najlepszych specjalistów zdobyła doświadczenie, dzięki któremu zajęcia z integracji sensorycznej dają zamierzony cel a uśmiech rodziców i dzieci jeszcze więcej siły do następnych spotkań.   

Partnerzy